Brigády

Brigády - Vedoucí manažer/ka - specialista/ka cateringové kuchyně (řídí bez pomoci dalších řídících pracovníků z 12., 13. nebo 14. třídy)

Volné brigády v oboru vedoucí manažer/ka - specialista/ka cateringové kuchyně (řídí bez pomoci dalších řídících pracovní
Nové brigády
- technik opravy výpočetní techn..
- prodejce hardware a software s..
- pracovník péče o klienty..
- prodej zmrzliny..
- terÉnnÍ sociÁlnÍ pracovnÍk/ce..
- prodavači průmyslového zboží..


       


Brigáda - Vedoucí manažer/ka - specialista/ka cateringové kuchyně (řídí bez pomoci dalších řídících pracovníků z 12., 13. nebo 14. třídy)

Hledáte brigádu a zaujala Vás nabídka Vedoucí manažer/ka - specialista/ka cateringové kuchyně (řídí bez pomoci dalších řídících pracovníků z 12., 13. nebo 14. třídy) v profesi Řídící pracovníci v restauracích spadající do oboru management? Našli jsme Vám vhodnou brigádu, níže naleznete veškeré potřebné informace a detaily k volné pozici.

Budeme rádi, pokud Vám pomůžeme nalézt brigádu v profesi Řídící pracovníci v restauracích. Na stránce management najdete rady, tipy a doporučení uživatelů, čtěte na této stránce diskuzi k brigádám nebo se zeptejte našich pracovníků na to, co potřebujete vědět ohledně nabízené brigády Vedoucí manažer/ka - specialista/ka cateringové kuchyně (řídí bez pomoci dalších řídících pracovníků z 12., 13. nebo 14. třídy).

Brigáda Vedoucí manažer/ka  - specialista/ka  cateringové kuchyně (řídí bez pomoci dalších řídících pracovníků z 12., 13. nebo 14. třídy)

Profese brigády: Řídící pracovníci v restauracích
Obor: Management
Pracoviště: Ostrava
Firma: WH 4U Agency s.r.o.
Kontaktní osoba: Pavol Hrmel
Nabízená minimální mzda: 15000,- Kč
Předpokládaná mzda: 40000,- Kč
Brigáda je vhodná pro studenty SŠ
Brigáda je vhodná i pro ZTP
Brigáda pro cizince


Vedoucí manažer/ka - specialista/ka cateringové kuchyně (řídí bez pomoci dalších řídících pracovníků z 12., 13. nebo 14. třídy) - Řídící pracovníci v restauracích


Pracovní náplň Vedoucí manažer/ka - specialista/ka cateringové kuchyně (řídí bez pomoci dalších řídících pracovníků z 12., 13. nebo 14. třídy) - Hledáme velmi schopného člověka se zkušenostmi v oboru. Uplatnění najde i absolvent, jehož cílem je vybudování kariéry v daném oboru.Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se brigády Vedoucí manažer/ka - specialista/ka cateringové kuchyně (řídí bez pomoci dalších řídících pracovníků z 12., 13. nebo 14. třídy) - rady, tipy a pomoc s hledáním brigády - k této brigádě ještě nikdo nenapsal dotaz - buďte první!

Vložit nový dotaz nebo reakci k brigádě Vedoucí manažer/ka - specialista/ka cateringové kuchyně (řídí bez pomoci dalších řídících pracovníků z 12., 13. nebo 14. třídy)
* označené položky jsou povinné a je nutné je vyplnit.
Nadpis zprávy *:
Vaše jméno *: email:
Zpráva *:
Opiště kód *: "student" - (antispamová ochrana)
Chcete-li obdržet odpověď na Váš dotaz, nezapomeňte vyplnit
kolonku "Email". Vaše emailová adresa nebude nikde (ani v této diskuzi) zveřejněna.

 

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!


Brigády v oborech
> Administrativa (2558)
> Doprava (457)
> Finance (2059)
> Informační technologie (679)
> Kultura a sport (332)
> Management (331)
> Obchod a cestovní ruch (3673)
> Obrana a ochrana (227)
> Právo (99)
> Služby (236)
> Stavebnictví (654)
> Věda a výzkum (180)
> Výchova a vzdělávání (475)
> Výroba a provoz (3716)
> Zdravotnictví (982)
> Zemědělství a lesnictví (159)


Hledáme brigádníky - kontaktní formulářPRÁZDNINOVÉ BRIGÁDY.cz - nabídka brigády dostupná nejen pro studenty