Brigády

Brigády - Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií - provozní elektrikář

Volné brigády v oboru technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií - provozní elektrikář - informační t
Nové brigády
- technik opravy výpočetní techn..
- prodejce hardware a software s..
- pracovník péče o klienty..
- prodej zmrzliny..
- terÉnnÍ sociÁlnÍ pracovnÍk/ce..
- prodavači průmyslového zboží..


       


Brigáda - Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií - provozní elektrikář

Hledáte brigádu a zaujala Vás nabídka Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií - provozní elektrikář v profesi technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací spadající do oboru informační technologie? Našli jsme Vám vhodnou brigádu, níže naleznete veškeré potřebné informace a detaily k volné pozici.

Budeme rádi, pokud Vám pomůžeme nalézt brigádu v profesi technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací. Na stránce informační technologie najdete rady, tipy a doporučení uživatelů, čtěte na této stránce diskuzi k brigádám nebo se zeptejte našich pracovníků na to, co potřebujete vědět ohledně nabízené brigády Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií - provozní elektrikář.

Brigáda Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií - provozní elektrikář

Profese brigády: Technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací
Obor: Informační technologie
Pracoviště: Karviná
Firma: Vězeňská služba České republiky
Kontaktní osoba: Gabriela Kociánová
Nabízená minimální mzda: 15700,- Kč
Předpokládaná mzda: 20600,- Kč
Brigáda je vhodná pro studenty SŠ
brigáda již není aktuální


Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií - provozní elektrikář - Technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací


Pracovní náplň Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií - provozní elektrikář - Požadujeme osobnostní způsobilost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou a odbornou působilost (osvědčení dle § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.), schopnost pracovat samostatně, znalost zabezpečovacích, komunikačních technologií, znalost práce na PC včetně hardware.
Pracovní náplň: zabezpečování činností souvisejících se zabezpečovacími a komunikačními technologiemi ? řádný provoz zabezpečovací ústředny, telefonní ústředny, video serveru a HDD rekordérů, provoz faxových a telefonických sítí, rozhlasové ústředny a jejích rozvodů a VF radiokomunikace, akumulátorů pro provoz záložních energetických zařízení, včetně vedení stanovené provozní dokumentace, kompletních kontrol a revizí u všech výše uvedených zařízení vyplývajících z legislativních požadavků, funkce je kumulována s funkcí provozního elektrikáře (v nezbytném rozsahu zástup v době nepřítomnosti provozního pracovníka údržby). V této době zajišťuje chod údržby, včetně elektroúdržby, evidence materiálových prostředků referátu zabezpečovacích a komunikačních technologií.
Žádost o přijetí do pracovního poměru, strukturovaný životopis, kopie dokladů
o nejvyšším dosaženém vzdělání a kopie dokladů o absolvovaných kurzech a školeních přijímá oddělení personální věznice nejpozději do 11.11.Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se brigády Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií - provozní elektrikář - rady, tipy a pomoc s hledáním brigády - k této brigádě ještě nikdo nenapsal dotaz - buďte první!

Vložit nový dotaz nebo reakci k brigádě Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií - provozní elektrikář
* označené položky jsou povinné a je nutné je vyplnit.
Nadpis zprávy *:
Vaše jméno *: email:
Zpráva *:
Opiště kód *: "student" - (antispamová ochrana)
Chcete-li obdržet odpověď na Váš dotaz, nezapomeňte vyplnit
kolonku "Email". Vaše emailová adresa nebude nikde (ani v této diskuzi) zveřejněna.

 

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!


Brigády v oborech
> Administrativa (2558)
> Doprava (457)
> Finance (2059)
> Informační technologie (679)
> Kultura a sport (332)
> Management (331)
> Obchod a cestovní ruch (3673)
> Obrana a ochrana (227)
> Právo (99)
> Služby (236)
> Stavebnictví (654)
> Věda a výzkum (180)
> Výchova a vzdělávání (475)
> Výroba a provoz (3716)
> Zdravotnictví (982)
> Zemědělství a lesnictví (159)


Hledáme brigádníky - kontaktní formulářPRÁZDNINOVÉ BRIGÁDY.cz - nabídka brigády dostupná nejen pro studenty