Brigády

Brigády - sociální pracovník odboru sociálních věcí

Volné brigády v oboru sociální pracovník odboru sociálních věcí - zdravotnictví sociální pracovníci specialisté v oblasti
Nové brigády
- technik opravy výpočetní techn..
- prodejce hardware a software s..
- pracovník péče o klienty..
- prodej zmrzliny..
- terÉnnÍ sociÁlnÍ pracovnÍk/ce..
- prodavači průmyslového zboží..


       


Brigáda - sociální pracovník odboru sociálních věcí

Hledáte brigádu a zaujala Vás nabídka sociální pracovník odboru sociálních věcí v profesi sociální pracovníci specialisté v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené) spadající do oboru zdravotnictví? Našli jsme Vám vhodnou brigádu, níže naleznete veškeré potřebné informace a detaily k volné pozici.

Budeme rádi, pokud Vám pomůžeme nalézt brigádu v profesi sociální pracovníci specialisté v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené). Na stránce zdravotnictví najdete rady, tipy a doporučení uživatelů, čtěte na této stránce diskuzi k brigádám nebo se zeptejte našich pracovníků na to, co potřebujete vědět ohledně nabízené brigády sociální pracovník odboru sociálních věcí.

Brigáda sociální pracovník odboru sociálních věcí

Profese brigády: Sociální pracovníci specialisté v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené)
Obor: Zdravotnictví
Pracoviště: Domažlice
Firma: Město Domažlice
Kontaktní osoba: Jana Váchalová
Nabízená minimální mzda: 14220,- Kč
Brigáda je vhodná pro studenty SŠ
brigáda již není aktuální


sociální pracovník odboru sociálních věcí - Sociální pracovníci specialisté v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené)


Pracovní náplň sociální pracovník odboru sociálních věcí - Výběrové řízení! Přihlášku s požadovanými doklady zaslat do 12.11.2013!!
1. Zákonné předpoklady: státní občanství ČR, u fyzické osoby, která je cizím státním občanem, trvalý pobyt v ČR; dosažení věku 18 let; způsobilost k právním úkonům; bezúhonnost; znalost jednacího jazyka.
2. Požadavky: vyšší odborné vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost nebo charitní a sociální činnost. ŘP sk.B, uživatelská znalost práce s PC; dobré komunikační schopnosti a sociální cítění; flexibilita, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost; praxe v oboru sociální práce výhodou.
3. Uchazeč podá písemnou přihlášku, která musí obsahovat: jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu;číslo OP nebo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis uchazeče.
4. K přihlášce je nutno přiložit: strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech týkajících se správních a administrativních činností; výpis z evidence RT ne starší 3 měsíců, u cizích st.příslušníků obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Odměňování: platová třída 9, PPDiskuse Otázky a odpovědi týkájící se brigády sociální pracovník odboru sociálních věcí - rady, tipy a pomoc s hledáním brigády - k této brigádě ještě nikdo nenapsal dotaz - buďte první!

Vložit nový dotaz nebo reakci k brigádě sociální pracovník odboru sociálních věcí
* označené položky jsou povinné a je nutné je vyplnit.
Nadpis zprávy *:
Vaše jméno *: email:
Zpráva *:
Opiště kód *: "student" - (antispamová ochrana)
Chcete-li obdržet odpověď na Váš dotaz, nezapomeňte vyplnit
kolonku "Email". Vaše emailová adresa nebude nikde (ani v této diskuzi) zveřejněna.

 

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!


Brigády v oborech
> Administrativa (2558)
> Doprava (457)
> Finance (2059)
> Informační technologie (679)
> Kultura a sport (332)
> Management (331)
> Obchod a cestovní ruch (3673)
> Obrana a ochrana (227)
> Právo (99)
> Služby (236)
> Stavebnictví (654)
> Věda a výzkum (180)
> Výchova a vzdělávání (475)
> Výroba a provoz (3716)
> Zdravotnictví (982)
> Zemědělství a lesnictví (159)


Hledáme brigádníky - kontaktní formulářPRÁZDNINOVÉ BRIGÁDY.cz - nabídka brigády dostupná nejen pro studenty