Brigády

PRÁZDNINOVÉ BRIGÁDY.cz


Nové brigády
- technik opravy výpočetní techn..
- prodejce hardware a software s..
- pracovník péče o klienty..
- prodej zmrzliny..
- terÉnnÍ sociÁlnÍ pracovnÍk/ce..
- prodavači průmyslového zboží..


       

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!


Brigády v oborech
> Administrativa (2558)
> Doprava (457)
> Finance (2059)
> Informační technologie (679)
> Kultura a sport (332)
> Management (331)
> Obchod a cestovní ruch (3673)
> Obrana a ochrana (227)
> Právo (99)
> Služby (236)
> Stavebnictví (654)
> Věda a výzkum (180)
> Výchova a vzdělávání (475)
> Výroba a provoz (3716)
> Zdravotnictví (982)
> Zemědělství a lesnictví (159)

Psaní článků poslouží i jako dobrá brigáda


Studium je nádherné období, jelikož se o vaši obživu stále starají rodiče a vy se snažíte zlepšovat své znalosti, abyste jim to mohli v budoucnu vrátit. O prázdninách byste se alespoň na chvíli měli trochu osamostatnit. Kromě zábavy by vás totiž prázdniny měly připravit na budoucí zodpovědný život. Pokud máte vlohy ke psaní, tak si můžete přivydělat i psaním. Zde je návod, jak na to.

Příklady ze zahraničí

Na internetu je hranice mezi průměrností a bohatstvím velice tenká. Jako příklad můžu uvést dva obyčejné blogery, které dnes živí psaní. Zisky ze shlédnutí bulvárních videí a článků mladé studentky Justine Ezarik se v roce 2009 vyšplhaly přes 75 000 dolarů a tato čísla se každým rokem zvětšují. Pokud nejste na bulvár, můžete si vydělat i smysluplnějším psaním. Matt Mickiewicz si založit blog o webdesignu. Poté tento blog propojil se svými službami a jeho firma má dnes hodnotu přes 100 milionů dolarů.

Pokud už máte nějaký blog, snažte se jej využít

Možná vás a váš blog ohromná návštěvnost ještě míjí. Pokud už ovšem máte alespoň nějakou návštěvnost, tak si můžete vydělat také docela dobré peníze. Na Placla.cz můžete najít inzerenta, který vám vyplatí za napsání a uveřejnění článku i 200 Kč. Snadno si tak můžete spočítat, kolik článků musíte uveřejnit, abyste dosáhli vašich představ.

Blogos.cz – blog pro všechny blogery

Pokud nemáte váš vlastní blog, nebo ještě nedosahuje takové návštěvnosti, tak se zaregistrujte na Blogos.cz. Zde jsou všechny články, které mají přínos pro čtenáře, odměněny. Navíc systém ohodnocení nabízí odměny nejen za napsání a uveřejnění článku, ale třeba také i za největší návštěvnost článku.

Trh pro nadané lidi

Pokud vám to se psaním jde opravdu dobře, tak navštivte Webtrh.cz. Zde najdete poptávající, kteří chtějí napsat reklamní článek. Inzerenti za napsaný článek platí většinou ihned. Velká část inzerentů, aby nenaletěli, požaduje reference.

zdroj: ZapniMozek.cz.


(22.11.2012)


Hledáme brigádníky - kontaktní formulářPRÁZDNINOVÉ BRIGÁDY.cz - nabídka brigády dostupná nejen pro studenty