Brigády

Brigády - kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin

Volné brigády v oboru kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin - kultura a sport specialisté kurátoři
Nové brigády
- technik opravy výpočetní techn..
- prodejce hardware a software s..
- pracovník péče o klienty..
- prodej zmrzliny..
- terÉnnÍ sociÁlnÍ pracovnÍk/ce..
- prodavači průmyslového zboží..


       


Brigáda - kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin

Hledáte brigádu a zaujala Vás nabídka kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin v profesi specialisté kurátoři spadající do oboru kultura a sport? Našli jsme Vám vhodnou brigádu, níže naleznete veškeré potřebné informace a detaily k volné pozici.

Budeme rádi, pokud Vám pomůžeme nalézt brigádu v profesi specialisté kurátoři. Na stránce kultura a sport najdete rady, tipy a doporučení uživatelů, čtěte na této stránce diskuzi k brigádám nebo se zeptejte našich pracovníků na to, co potřebujete vědět ohledně nabízené brigády kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin.

Brigáda kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin

Profese brigády: Specialisté kurátoři
Obor: Kultura a sport
Pracoviště: Tábor
Firma: Husitské muzeum v Táboře
Kontaktní osoba: Jakub Smrčka
Nabízená minimální mzda: 14780,- Kč
Předpokládaná mzda: 22230,- Kč
Brigáda je vhodná pro studenty VŠ
Brigáda je vhodná i pro ZTP
brigáda již není aktuální


kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin - Specialisté kurátoři


Pracovní náplň kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin - odborně pořádá a zpracovává přidělené podsbírky nebo mobiliární fondy: Okupace - odboj, Socialismus, Občasnská společnost, Knihovna Edvarda Beneše, Pozůstalost Hany Benešové, poskytuje odborný výklad v expozicích a na výstavách, zajišťuje výpůjčky a zápůjčky sbírkových předmětů ze svěřených podsbírek, podílí se na tvorbě a organizaci náročných muzejních výstav, muzejních expozic, lektorských programů, přednášek a programů pro veřejnost a publikaci historického zaměření, koordinuje a vede cyklus historicko-vlastivědných exkurzí "Sobotníci", koordinuje akce v Památníku dr. Edvarda Beneše, samostatně provádí odborný historický a vlastivědný výzkum,
pož.: VŠ v oboru historie nebo příbuzném humanitním, zájem o dějiny a kulturu regionu, zájem a ochotu k dalšímu profesnímu vzdělávání (podmínkou v průběhu zaměstnání je absolvování zákl. kurzu muzejní propedeutiky AMG ČR), souhlas s prací i mimo zákl. prac. dobu (vernisáže, přednášky, exkurze a další ve večerních hodinách a o víkendech), dokonalou znal. mateřského jazyka v písemném i mluveném projevu, schopnost komunikace a vystupování na veřejnosti, zběhlost v práci s PC (word, excel, internet), aktivní znal. cizího jazyka (NJ nebo AJ - alespoň pasivní znal. dalšího jazyka výhodou), ŘP-B a souhlas s referenčním řízením služebních vozidel výhodou,
přihláška bude podána písemně elektronicky nebo formou e-mailové zprávy s přílohami ve formátu .pdf, .doc nebo .odt, předmět zprávy bude znít "Přihláška do výběrového řízení kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin" - v textu zprávy uveďte veškeré kontaktní údaje, ostatní dokumenty budou v příloze : strukturovaný životopis, stručný motivační dopis (max. 1 str. A4, 1800 znaků), vypracování jednotlivých úkolů pro výběr.řízení: - návrh vhodné akce k připomenutí výročí 1.svět.války se zohledněním finančních a organizačních možností Husitského muzea, - návrh jmen 10 osobností pro encyklopedii moderních dějin Tábora opatřených anotací na 1 řádek, - koncept lektorského programu k expozici Památníku dr. E. Beneše (max. 1 strana A4), - dva tipy na exkurze Sobotníků (max. pětivěté anotace)
přihlášky se přijímají do 5.3.2014 elektronicky nebo e-mailem na : tabor@husitskemuzeum.cz
vybraní uchazeči budou zváni do 2. kola k ústnímu pohovoru v termínu 13. a 14.3.2014,
výše mzdy dle praxe, možno domluvit i zkrácený prac. úvazek, na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitouDiskuse Otázky a odpovědi týkájící se brigády kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin - rady, tipy a pomoc s hledáním brigády - k této brigádě ještě nikdo nenapsal dotaz - buďte první!

Vložit nový dotaz nebo reakci k brigádě kurátor sbírkového fondu - historik moderních dějin
* označené položky jsou povinné a je nutné je vyplnit.
Nadpis zprávy *:
Vaše jméno *: email:
Zpráva *:
Opiště kód *: "student" - (antispamová ochrana)
Chcete-li obdržet odpověď na Váš dotaz, nezapomeňte vyplnit
kolonku "Email". Vaše emailová adresa nebude nikde (ani v této diskuzi) zveřejněna.

 

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!


Brigády v oborech
> Administrativa (2558)
> Doprava (457)
> Finance (2059)
> Informační technologie (679)
> Kultura a sport (332)
> Management (331)
> Obchod a cestovní ruch (3673)
> Obrana a ochrana (227)
> Právo (99)
> Služby (236)
> Stavebnictví (654)
> Věda a výzkum (180)
> Výchova a vzdělávání (475)
> Výroba a provoz (3716)
> Zdravotnictví (982)
> Zemědělství a lesnictví (159)


Hledáme brigádníky - kontaktní formulářPRÁZDNINOVÉ BRIGÁDY.cz - nabídka brigády dostupná nejen pro studenty